Naše služby

Štěnice

Zbavíme vás štěnic během 3 zásahů

Jaké služby můžete očekávat:

  • diskrétní řešení situace,
  • osobní přístup
  • 100% záruka po třetí aplikaci insekticidů.

Naše společnost se specializuje na DDD služby, které zahrnují deratizaci, dezinsekci a dezinfekci. V tomto oboru máme patnáctiletou zkušenost, naši zaměstnanci se soustředí na nadstandardní přístup ke všem klientům a pracují s kvalitním technickým vybavením. Mezi nejčastější zásahy, které pravidelně provádíme, patří právě likvidace štěnic.

Jak poznáte, že máte doma štěnice?

Štěnice se obvykle vyskytují v prostorách, kde dochází k častějšímu střídání obyvatel. Jedná se například o ubytovny, nevyhýbají se však ani luxusním hotelům.

TIP: Jak vypadá štěnice a jak poznat kousnutí od štěnice?

Když na štěnice narazíte ve své domácnosti, nemějte obavy, že jste podcenili úklid a hygienu. Můžete si je totiž přivézt třeba v kufru z dovolené nebo na nábytku koupeném z druhé ruky. Pokud máte podezření, že vaši domácnost zamořily štěnice, kontaktujte nás a my vás rádi škůdců zbavíme.

Co můžete udělat před dezinsekcí štěnic?

Pokud jste na dezinsekci štěnic objednali naši firmu, máme pro vás pár rad, jak můžete celý proces urychlit a našim deratizátorům s hubením škůdců pomoci.

Základní opatření:

  • Vykliďte úložný prostor postele - deratizátoři je následně otáčejí a prostříkávají ze všech stran.
  • To samé proveďte s nočními stolky do dvou metrů od postele.
  • V zamořené místnosti zvyšte teplotu, rychleji se tak líhnou vajíčka.
  • Zkontrolujte lůžkoviny, matrace a konstrukce nábytku.
  • Důkladně vyluxujte, pytlík vyhoďte zabalený do igelitového pytle a hadici vypláchněte teplou vodou.
  • Ložní prádlo a oblečení vyperte na 60 °C.
  • Co nejde vyprat na vysokou teplotu, zmrazte na týden v mrazáku na -17 °C.

Jak probíhá likvidace štěnic?

Po příjezdu proškoleného personálu vás seznámíme s veškerými informacemi o průběhu dezinsekce štěnic. Zásah provádíme většinou ráno, protože následujících 8 hodin nesmí být doma nikdo přítomen. Nemusíte se bát ani o vaše domácí mazlíčky. Prostředky, které při likvidaci štěnic používáme, jsou při dodržování pokynů zcela bezpečné!

Naši deratizátoři provádí hubení štěnic pomocí aplikace insekticidu. Existuje několik různých metod:

  • postřik reziduálním insekticidem,
  • injektáž insekticidu do štěrbin, prasklin a děr,
  • aerosol s dráždivou látkou na vyhnání štěnic z úkrytu.

Po osmi hodinách je nutné alespoň na 30 minut v místnostech řádně vyvětrat a udělat průvan. Dále se doporučuje si večer před spaním dát dvě prostěradla na sebe. Z důvodu propocení a kontaktu s chemickou látkou by totiž na kůži mohla vzniknout nepříjemná vyrážka.

Pokud vám někdo bude tvrdit, že dokáže zlikvidovat štěnice jedním zásahem, rozhodně mu nevěřte. Celý postup je nutné z důvodu líhnutí vajíček zopakovat třikrát, vždy v rozmezí 14 dní. poskytujeme po třech aplikacích 100 % záruku.

První den po aplikaci můžete zaznamenat zvýšený pohyb štěnic. Není to ale důvod k panice, štěnice totiž vylézají přiotrávené ze svých úkrytů a můžete si jich proto více všímat. Již pátý den po zásahu byste měli cítit výrazné zlepšení, protože přípravek má v tu dobu nejvyšší účinnost.

Co dělat po zásahu?

Po zásahu platí tři hlavní pravidla - NEUKLÍZET, NELUXOVAT A NEVYTÍRAT. Aplikovaný přípravek byste tím zcela znehodnotili, naše práce by byla zbytečná a vaše peníze marně vynaložené. Uklidit můžete třináctý den před další návštěvou dezinsekce, čtrnáctý den přijedeme na druhou aplikaci. Stejná situace se bude opakovat i před aplikací třetí.

Po aplikaci postřiku byste měli spát v posteli, kde se štěnice vyskytují. Člověk při hlubokém spánku vylučuje oxid uhličitý a štěnice podle toho poznají, že mohou jít na večeři. Když však člověk oxid uhličitý nevylučuje, štěnice nemají důvod z úkrytů vylézat. To je ovšem potřeba proto, aby na sebe nabalily chemickou látku, zatáhly si ji do hnízda a zemřely.

Trápí Vás švábi?

V případě zájmu o konzultaci či nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

Nejvíce jsou aktivní, když spíte, a také se o nich říká, že je nevyhubí ani výbuch jaderné bomby. O kom je řeč? Přece o švábech! Tito škůdci se vyskytují po celém světě a pro nejednu domácnost představují opravdovou noční můru. Zlikvidovat je totiž není vůbec jednoduché.

Švábi dokáží snadno přežít extrémní podmínky, proto rozhodně nedoporučujeme zbytečně plýtvat silami a vyhazovat peníze za supermarketové hubicí přípravky. Raději zavolejte.

Hubení švábů za pomoci profesionálního hubení.

Ačkoli lidé často hubení švábů nazývají deratizace švábů, tento pojem je zavádějící. Ve skutečnosti se jedná o dezinsekci švábů. Jelikož je o těchto škůdcích známé, že přežijí i extrémní podmínky, svépomocí se jich určitě nezbavíte. Při jednotlivém výskytu můžete vyzkoušet běžné insekticidní přípravky, ale vždy je lepší poradit se s odborníkem.

Pokud se domníváte, že se u vás doma pohybují švábi, nebo jste objevili známky jejich výskytu, doporučujeme kontaktovat naše specialisty. Přijedeme k vám v domluveném termínu a profesionálním okem usoudíme, jak je výskyt švábů závažný. Podle toho zvolíme nejrychlejší a nejefektivnější metodu, jak se švábů zbavit.

Jak probíhá dezinsekce švábů

  • k monitoringu četnosti výskytu slouží lepová past na šváby,
  • hubení švábů provádíme pomocí specializovaných přípravků,
  • používáme chemické postřiky a gelové nástrahy,
  • naše metody jsou bezpečné pro vás i vaše domácí mazlíčky,
  • samotná likvidace hmyzu trvá zhruba 4-6 týdnů,
  • hubení švábů obvykle vyžaduje dva zásahy.

Gelové nástrahy slouží ke kompletní eliminaci hmyzí populace. Naši pracovníci gel opatrně nanáší do všech škvír, mezer a cestiček, kde se švábi pohybují a hledají potravu. Škůdci se na těchto místech otráví a poté uhynou ve svých úkrytech. Jelikož na jejich tělech poté hodují další švábi, postupně se tak otrávená látka rozšíří do celé kolonie.

Chemické prostředky, které slouží k hubení švábů, jsou také velmi účinné. Postřik se vždy provádí na místech pravděpodobného zdroje zamoření. Hubení nevítaného hmyzu navíc provádíme rychle, bezpečně a hlavně diskrétně. Zároveň vám poradíme i s tím, jak zabránit opětovné návštěvě švábů ve vašem bytě.

Po aplikaci specializovaných přípravků je nutné místnost nechat nejméně 8 hodin uzavřenou. Abyste šváby jednou provždy zlikvidovali, je nutné celý proces opakovat. Nejde totiž pouze o likvidaci dospělých jedinců a již vylíhnutých švábů, ale také jejich vajíček.

Jak poznáte, že se u vás zabydleli švábi?

Výskyt švábů si většina lidí spojuje s neuklizenými starými byty, kde žijí lidé, kteří o svou hygienu příliš nedbají. Jestliže se však švábi usídlili i ve vašem obydlí, nemusí to hned znamenat, že jste nečistotní. Pokud je na místě dostatečně vlhko, šváb se totiž klidně přestěhuje i do čistého prostoru.

Máte podezření, že domácnost s vámi sdílí také několik nezvaných návštěvníků? Že se opravdu jedná o šváby, můžete zjistit podle několika signálů. Na podlaze a nábytku se pravděpodobně objeví výkaly podobné mleté kávě, a když se zaposloucháte, uslyšíte podivné tiché cvrlikání. Večer při rozsvíceném světle můžete lezoucího švába doma také snadno zahlédnout.

Co dále signalizuje přítomnost švábů:

  • Nepříjemný zápach v bytě
  • Mastné stopy
  • Zbytky svlečené kůže

Škůdci totiž mohou znehodnotit vaše potraviny a jsou zodpovědní také za přenos různých bakterií, roztočů a zárodků nemocí, jako je tyfus, salmonela nebo třeba žloutenka. Pokud švába zahlédnete za bílého dne, stav zamoření je už více než alarmující. 

Mohou švábi kousat?

Švábi jsou všežravci, tudíž jedí jak rostliny, tak i maso. Když je v blízkosti jakákoliv jiná potrava, s největší pravděpodobností na člověka nezaútočí. V ojedinělých případech by to mohl udělat Šváb Americký, Šváb Australský nebo také Rus domácí. Pokud však přivoláte naši profesionální deratizační firmu dříve, než dojde k extrémnímu přemnožení, nemusíte mít žádné obavy.

Jak potkana poznáte?

Potkan obecný (Rattus norvegicus) je velký myšovitý hlodavec, kterého si lidé často pletou s krysou. Délka jeho těla se pohybuje v rozmezí 16-27 centimetrů, samice jsou ovšem o třetinu menší než robustnější samci. Nápadným znakem potkanů jsou menší uši, tupější čenich a ocas kratší než tělo.

Potkani jsou všežraví hlodavci, kteří se nejčastěji živí různými obilovinami, semeny a zeleninou, v jejich potravě však nechybí ani maso nebo bílkoviny z ptačích vajec. V přírodě zakládají velké kolonie, samice totiž může být březí až šestkrát ročně a při každém vrhu porodí 5 nebo více mláďat. Díky rychlému rozmnožování a agresivitě jsou tito hlodavci v současné době rozšíření po celém světě.

Jak rozeznat potkana od krysy?

  • potkani jsou mohutnější než krysy,
  • oči potkanů jsou menší než u krys,
  • potkani mají krátké a mírně osrstěné ušní boltce,
  • hlava potkana je vepředu mírně zaoblená, hlava krysy je špičatější,
  • ocas potkana je šupinatý a krátký, krysa má ocas delší než tělo,
  • potkani mají světlejší srst než krysy (šedohnědé či hnědé odstíny),
  • samice potkanů mají 6 párů mléčných bradavek, krysy pouze 5 párů.

Kde potkani žijí?

Potkan je kosmopolitní hlodavec, který se díky námořní dopravě rozšířil z bažinatých oblastí Asie do celého světa. Nejčastěji se vyskytuje na temných a vlhkých místech, jako jsou například přízemí a sklepní prostory domů, kůlny, chaty a okolní zahrady nebo třeba městská kanalizace. Vždy dává přednost prostorům, kde má dostatečný přísun potravy a přístup k vodě.

Potkani jsou známí tím, že dobře plavou a šplhají. Na rozdíl od krys se ovšem nezdržují v podkroví, ani neběhají po trámech a střechách. Své doupě si často budují na zemi, většinou si vyhrabávají nory pod podlahou. Zahlédnout je můžete především v noci, když hledají potravu. Nejvíce čilí jsou po setmění a těsně před rozedněním.

Jak potkan škodí?

  • ničí skladované potraviny trusem, močí a chlupy,
  • způsobuje znatelné škody na majetku,
  • může překousat elektrické kabely,
  • je schopný napadnout domácí zvířata,
  • přenáší infekční choroby,
  • přenáší parazity,
  • ruší obyvatele domácnosti šramotem.

Hubení potkanů svépomocí

Potkani jsou velice inteligentní hlodavci. Traduje se, že když objeví neznámou potravu, nejprve vyšlou své "ochutnavače", kteří ji vyzkouší jako první. Teprve pokud tento test přežijí, může se najíst i zbytek skupiny. To je mýtus! Ale jsou velice opatrní. Při svých cestách využívají stejných tras a pokud jim dáte do této trasy návnadu, jsou schopni ji několik dní ignorovat. Díky své přizpůsobivosti jsou schopní přežít i působení různých jedů a hubících prostředků, hubení svépomocí je tedy velice náročné a často neúčinné.

Čím později se pro deratizaci potkanů rozhodnete, tím více vám hlodavci uškodí!

K hubení potkanů svépomocí lidé nejčastěji využívají volně prodejné jedy. Jedná se například o nástrahy, granule, pasty či prášky, které by měly během několika dní po pozření hlodavce usmrtit. Mají ovšem nižší množství účinné látky než chemikálie, které má k dispozici deratizační firma, a musíte je navíc pokládat do speciálních staniček, aby se k nim nedostali domácí mazlíčci nebo děti.

Další způsoby hubení potkanů:

  • pasti na hlodavce,
  • živolovné klece na potkany,
  • ultrazvukové odpuzovače potkanů.

Profesionální hubení potkanů

Naši odborníci důsledně varují před prováděním likvidace potkanů vlastními silami. Potkani jsou totiž silnější, útočnější, dravější a také odolnější než krysy.

Jestliže se u vás potkani přemnoží, žádné volně dostupné prostředky vás nezachrání. Likvidace hlodavců s nimi trvá poměrně dlouho a funguje pouze v případě, že doma máte potkanů málo. Jestliže se tedy chcete zbavit potkanů rychle a bezpečně, zapomeňte na hubení svépomocí a kontaktujte naše odborníky, kteří mají s likvidací nevítaných návštěvníků bohaté zkušenosti.

Jak likvidují potkany naši odborníci?

Pokud jste si na likvidaci potkanů objednali nás, udělali jste dobře. Navštívíme vás v domluveném termínu a důkladně prověříme zasažený objekt. Po odhalení všech rizikových míst, kudy potkani pronikají dovnitř, vám poradíme, jak se jejich nevítaným návštěvám účinně bránit.

Naši deratizátoři k hubení potkanů používají tzv. inteligentní pasti neboli staničky, které rozmístí na vybraná a schválená místa. Aby byla likvidace škůdců úspěšná, v průběhu následujících dvou týdnů k vám naši odborníci přijedou ještě třikrát. Během návštěvy doplní speciální návnadu do staniček a odstraní již zlikvidované hlodavce.

Jak potkanům předcházet?

Omezit výskyt potkanů není snadné, ale přispět k tomu může každý z nás. Důležité je udržovat pořádek na celém pozemku, což zahrnuje nejen dům či byt, ale také různé sklepy, kůlny nebo okolí kontejnerů. Veškeré potraviny uschovejte v uzavíratelných dózách a na odpadky si pořiďte pevné a kvalitní popelnice.

Dalším způsobem prevence je kontrola kanalizace a všech děr, které do objektu vedou a kudy by se případní škůdci mohli dostat dovnitř. Když chcete tyto díry ucpat, musíte to provést pomocí materiálu, který hlodavci neprokoušou. Tmel nebo dřevo jsou proto nevhodné. Nezapomeňte také na větrací otvory, které byste měli opatřit silným a hustým železným pletivem.

Mravenci

Které druhy mravenců u nás žijí?

Mravenci jsou inteligentní a v přírodě často také velice prospěšní. Jedná se o drobné blanokřídlé škůdce, kteří mohou dosahovat velikosti od několika milimetrů až po několik centimetrů. Vědci někdy označují mravence za sociální hmyz, jsou totiž známí především tím, že si zakládají obrovské kolonie, které mohou čítat statisíce nebo dokonce i miliony jedinců.

Ve volné přírodě střední Evropy žije kolem 100 druhů mravenců!

Na naší planetě se mravenci vyskytují téměř všude, nejvíce jim ovšem vyhovuje vlhké a teplé prostředí. Kromě lesů, palouků a zahrad se proto rádi stěhují také do lidských příbytků, kde mají dostatek potravy a znepříjemňují lidem každodenní život.

V České republice se můžete setkat hned s několika známými druhy těchto škůdců, v domácnostech ovšem nejčastěji škodí tyto druhy mravenců:

  • mravenec obecný,
  • mravenec domácí,
  • mravenec faraon,
  • mravenec drnový,
  • mravenec dřevokazný.

Likvidace mravenců

  • Pokud v domácnosti přeci jen dojde k přemnožení mravenců, lidé bývají z této situace zoufalí a často si s nezvanými návštěvníky nevědí rady. Hledají proto "zaručené" rady, jak se mravenců zbavit a zkoušejí různé druhy volně dostupných insekticidních přípravků. Hubení mravenců vlastními postřiky ale rozhodně nedoporučujeme! Můžete je rozehnat po celém objektu a celou situaci tak ještě zhoršíte.

    Běžně dostupné postřiky na mravence neúčinkují. Zavolejte raději odborníky!

    Pokud se chcete přemnožených mravenců zbavit snadno, účinně a hlavně rychle, nejlepším řešením je pozvat si na to nás, My si s nezvanými návštěvníky poradí za vás.

    Deratizace mravenců x dezinsekce

    Lidé někdy proces likvidace mravenců nesprávně nazývají deratizace mravenců, ve skutečnosti se však jedná o proces nazývaný dezinsekce.

    Náš TIP: Jak se zbavit mravenců?

    Kde se hubení mravenců nejčastěji provádí?

    Mnoho českých domácností právem považuje mravence za naprostou noční můru. Ačkoliv se tito nevítaní návštěvníci většinou stěhují do lidských příbytků a jako své útočiště si nejčastěji zvolí kuchyni, kde mají neustálý přísun potravy, můžete se s nimi setkat také na mnoha dalších místech. Najdete je například ve stravovacích objektech a potravinářských provozech, dále také v různých ubytovnách i zdravotnických zařízeních.

    Obvyklé úkryty mravenců zahrnují:

    • kuchyně,
    • spíže,
    • odpadkové koše,
    • stupačky,
    • zdivo,
    • prostory pod kobercem,
    • další nepřístupná místa.

Myš domácí

Můžete ji znát jako nevítaného hosta v domácnosti, hospodářského škůdce nebo dokonce jako drobné laboratorní zvířátko. Myš domácí (Mus musculus) patří mezi nejvýznamnější druhy myší z čeledi myšovití. Obvykle má krátkou šedou či žlutohnědou srst, její tělo dorůstá délky až 9 centimetrů a typický je pro ni také ocásek, který dosahuje stejné délky jako samotné tělo. Tento drobný hlodavec je známý tím, že dobře šplhá, skáče i plave. Zejména v zimních měsících, kdy se myš domácí chce ukrýt před všudypřítomným mrazem a sněhem, se ráda zabydluje v českých domácnostech. Jedná se o všežravce, který sice preferuje rostlinnou stravu, ale když není zbytí, sežere prakticky vše, na co přijde. V našem případě jsme i viděli na půdě rodinného domu přes zimu sežrané lyžařské boty - zbyly jen kovové přezky a podrážka. A kromě toho se také neuvěřitelně rychle množí.

Jak přítomnost hlodavců v bytě poznáte?

  • všude se šíří typický myší zápach,
  • ozývají se zvuky lehkého škrábání,
  • potraviny, které se na místě nacházejí, jsou okousané,
  • na podlaze nebo za nábytkem se nachází černý trus podobný černé rýži,
  • v zasaženém objektu můžete najít také okousané trubky, izolace a nábytek.

Proč jsou myši nebezpečné?

Ačkoliv by se tito drobní hlodavci mohli některým lidem zdát roztomilí, jakmile je objevíte ve svém bytě, provozovně či ubytovacím zařízení, je třeba mít se na pozoru. Myši jsou totiž známé tím, že roznášejí vysoce infekční choroby, jako je například salmonelóza, leptospiróza či tularémie.

A jak se můžete některým z těchto nebezpečných onemocnění nakazit? Stačí jakýkoliv nechtěný kontakt s myší, jejím trusem nebo močí. Jakmile se u vás tito hlodavci přemnoží, je proto nutné co nejrychleji kontaktovat profesionály, kteří provedou deratizaci myší rychle, bezpečně a hlavně účinně.

TIP: Jak se rychle zbavit myší?

Co je to deratizace?

Lámete si hlavu s tím, jak zlikvidovat myši v domě, ve sklepě, v garáži nebo na zahradě? Hubením myší a dalších hlodavců se zabývá proces s názvem deratizace. Provádí se zejména v obytných prostorách, které užívají lidé, domácí mazlíčci nebo hospodářská zvířata, v některých případech je však možné uskutečnit ji také ve volné přírodě. Deratizace myší se provádí především za účelem zabránění velkým ekonomickým škodám a ochrany lidského zdraví i majetku. V závislosti na prostředcích, které se k likvidaci hlodavců používají, můžeme rozlišit několik druhů deratizace. Je to:

  • Deratizace mechanická - pomocí pastí a technických prostředků.
  • Deratizace chemická - pomocí jedů, které se nazývají rodenticidy.

Jak často by se měla deratizace provádět?

Jelikož se myši velice rychle množí, měli byste myslet především na prevenci. Tu je dobré provádět v pravidelných cyklech, a to nejlépe dvakrát ročně (jaro a podzim) nebo čtyřikrát ročně, pokud jde o potravinářská či zemědělská zařízení. Proč je to důležité? Preventivní deratizace myší zabraňuje znovurozšíření nežádoucího druhu, který může ohrozit vaše zdraví i majetek. Čím dál častěji se bohužel setkáváme s tím, že lidé prevenci hubení myší podceňují a deratizační firmy volají až v momentě bezprostředního nebezpečí, kdy je na prevenci příliš pozdě. Pokud došlo ve vašem objektu k akutnímu přemnožení hlodavců, na místě je jednorázová ohnisková likvidace myší. Ta se provádí v místech největšího výskytu hlodavců a její účinek se obvykle projeví během několik.

Ať už máte zájem o preventivní opatření proti hlodavcům nebo si nevíte rady, jak vyhubit myši, které se najednou nekontrolovatelně přemnožily ve vašem příbytku, kontaktujte nás.. Specializujeme se na likvidaci hlodavců a ohledně hubení myší v domě, ve sklepech bytů i v různých provozovnách máme zkušenosti.

V jakých prostorách nejčastěji myši hubíme?

  • v obytných domech a bytech,
  • ve sklepních prostorách,
  • v garážích a technických místnostech,
  • v potravinových provozech,
  • ve veřejných komplexech,
  • v hotelových a dalších ubytovacích zařízeních.

Pokud jste ve vašem objektu zaregistrovali myší trus, rozkousané potraviny nebo podobně poškozený nábytek, kontaktujte naše profesionály. 

Jak hubení myší provádí naši pracovníci?

Jakmile si objednáte deratizaci hlodavců u nás, na místo v domluveném termínu dorazí náš vyškolený pracovník, odborným okem zhodnotí vážnost zamoření objektu a následně navrhne nejlepší řešení vašeho problému. Při likvidaci hlodavců se samozřejmě vždy soustředíme především na bezpečnost, ale zároveň dbáme na to, aby byla deratizace ekologická a humánní. Deratizace myší se obvykle provádí prostřednictvím pokládání speciálních nástrah, které se označují jako deratizační staničky. Jedná se o uzavřené boxy s návnadou, do nichž se myši chytí a odkud už poté nemohou uprchnout. Staničky jsou navíc uzamykatelné, takže se do nich nedostanou děti ani domácí mazlíčci

Blechy

Odborné hubení blech

Našli jste bleší kousnutí? A že psí blechy na člověka nejdou? Víte, že tato legendární hláška z filmu Na samotě u lesa není pravdivá? Pokud vás blecha kousla, tak už jistě víte, že bleší kousnutí svědí, pálí a štípance jsou bolestivé.

Bleší kousnutí je lepší si neškrábat. Rozdráždili byste si pokožku a štípanec by se hůře hojil.

Charakteristika kousance od blechy:

  • Objeví se zarudlý flek velký cca 1 cm okolo štípance
  • Štípnutí obvykle zmizí během několika hodin
  • Štípanec svědí, může i pálit
  • Štípnutí se objevuje na zádech, krku a pažích

V případě zájmu o nezávaznou konzultaci nebo objednávku jejich odborné likvidace nás kontaktujte.

Jen v ČR žije devadesát druhů blech. Jsou blechy psí, kočičí, ale i lidské. Avšak všechny blechy mají společného to, že koušou a některé druhy blech mohou přenášet virová a bakteriální onemocnění.

Pokud jste blechu našli a chcete si být 100 % jistí, že se o ní jedná, měli byste vědět i jak vypadá. Tělo již dospělých blech je zploštělé a má cca 1 až 8 milimetrů. Blecha se vyznačuje charakteristicky dlouhým druhým a třetím párem končetin. Blechu velmi těžce chytíte, protože se dokáže pomocí skoků přímo bleskurychle přesouvat z místa na místo.

Profesionální hubení blech

Přinesli vám domů domácí mazlíčci blechy? Doporučujeme neprodleně kontaktovat odbornou dezinsekční firmu, která si s tímto parazitem hravě poradí.

Deratizační a dezinsekcní odborník hubí blechy pomocí chemických přípravků, proto se při uskutečnění likvidace musí schovat veškeré potraviny, které by mohli být chemií kontaminovány. Abychom na likvidaci blech mohli dát 100 % záruku, musí být zásah proveden 3x. Tak si můžete být jistí, že se již ve vašem domě žádné blechy nenacházejí.

Při provádění likvidace blech používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí.